Pon - Pia 08:00-18:00    +421 905 237 787  |  +421 911 738 519   info@ap-properties.sk

Banky a ich ponuky

Buďte ostražitý …

V dnešnej modernej dobe informácií, v ktorej sa banky pretekajú v množstve rôznych ponúk je ľahké stratiť prehľad a nechať sa zmiasť. Zorientovať sa v tomto komunikačnom šume je výzvou aj pre tých najzdatnejších.

Hypotéka je dlhodobý projekt a preto je dôležité, aby Váš záväzok nebol pre Vás bremenom, ale naopak pomôckou ku kvalitnejšiemu a šťastnejšiemu životu.

Image
Image
Naši finanční poradcovia

Máme pre Vás riešenie

Dovoľte nám preto ušetriť Vám čas a peniaze. Poskytneme Vám jedného z našich skúsených a profesionálnych hypotekárnych špecialistov. Naši finanční poradcovia spolupracujú so všetkými bankami na trhu a majú dokonalý prehľad o najvýhodnejších aktuálnych ponukách. Na osobnom stretnutí a oboznámení sa s Vašou finančnou situáciou Vám vypracuje niekoľko na mieru šitých ponúk, z ktorej si vyberiete pre Vás najvhodnejšiu. Následne zabezpečí komunikáciu s Vami vybranou bankou ako aj všetku administratívu ohľadne vybavenia úveru. Veľkou pridanou hodnotou bude pre Vás ušetrený čas a peniaze na úrokoch a poplatkoch. 

Tím našich špecialistov

Poskytneme Vám jedného z našich skúsených a profesionálnych hypotekárnych špecialistov.

Analyzjú Vaše možnosti

Špecialista vypracuje pre Vás niekoľko na mieru šitých ponúk, z ktorej si vyberiete tú najvhodnejšiu.

Čas a peniaze

Veľkou pridanou hodnotou bude pre Vás ušetrený čas a peniaze na úrokoch a poplatkoch.

Názory našich klienotv

Spokojnosť na každom kroku

  • Rozhodli sme pre kúpu bytu cez spoločnosť AP-Properties. Ich pružný prístup, ochota a profesionalita nám pomohla prekonať prvotný strach z byrokracie. Ich finančný poradca nám pomohol vybaviť hypotéku v krátkom čase. Celá kúpa, financovanie prebehlo veľmi hladko, za čo sme veľmi vďační.

    Rodina Mikleová

  • Ďakujeme za úspešný predaj nášho bytu. Ceníme s hlavne rýchlosť jednania a bezproblémový priebeh papierovačiek.

    Ján Nemšovský

  • Že prečo sme zvolili AP-Properties? Pravda je taká, že sme boli nútení rýchlo vyriešiť bývanie. Mali sme viac ponúk od rôznych spoločností. Konečné rozhodnutie padlo na nich z dvoch dôvodov: zavolali sme im a povedali "poďte teraz" a byt, ktorý ukázali sa nám hneď zapáčil. Ceníme si hlavne ich pružnosť a rýchlosť.

    Alena Hajtmanová

AP-PROPERTIES

Sme novodobá investično-poradenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Naša spoločnosť je tvorená úzkou skupinou realitných profesionálov, ktorí veria v kvalitu a nie v kvantitu a vďaka tomu vieme ponúknuť svojim klientom služby na vyššej úrovni.

Kontakt

Office

Furdekova 16
851 04 Bratislava
+421 905 237 787
+421 911 738 519

© 2019 AP-PROPERTIES | Všetky práva vhradené. Kontakt